.TR ALAN ADLARINDA ÖN SİPARİŞLE BELGESİZ KAYIT DÖNEMİ BAŞLADI

.com.tr, .net.tr ve .org.tr alan adlarını belgesiz kayıt edebilirsiniz!

Biz sizi arayalım?

Güvenlik Duvarı

Kurumsal e-posta hizmeti ile e-postalarınıza güvenle ve kesintisiz erişin. Mail hosting paketlerimizle en yüksek standartlara en uygun fiyatlarla sahip olmanın ayrıcalığını yaşayın.

Active-Active Cluster

%100 yedeklilik

Protokol Tabanlı Saldırı Filtreleme

ASIC Tabanlı

7/24 Monitoring

Ücretsiz!

7/24 Teknik Destek

Bir tık uzağınızdayız!

Kurumsal BT Altyapılarınızı Donanımsal Firewall Cihazları ile Güvenli Hale Getirin

Turhost Firewall hizmeti, kurumsal sunucuların port güvenliğinin 7 gün 24 saat sağlanması ve Şirket Güvenlik Politikalarının eksiksiz uygulanabilmesine yönelik bir hizmettir.

Sunucularınızın port güvenliğini en son teknoloji ve %100 yedekliliğe sahip Firewall Cihazları ile en uygun fiyatlarla sağlayın


Firewall – Güvenlik Çözümleri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Autem cumque eum libero magni molestias nihil officiis quae rem rerum vitae? Accusantium et facere iure laboriosam maxime nemo, quae sequi ut?

Network Çözümleri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Aperiam assumenda aut harum in minima minus officia reiciendis! Aperiam aspernatur blanditiis culpa cum cupiditate dignissimos fuga id labore perferendis saepe? Quae.

Cloud Firewall

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Aperiam assumenda aut harum in minima minus officia reiciendis! Aperiam aspernatur blanditiis culpa cum cupiditate dignissimos fuga id labore perferendis saepe? Quae.

Anti-DDOS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Aperiam assumenda aut harum in minima minus officia reiciendis! Aperiam aspernatur blanditiis culpa cum cupiditate dignissimos fuga id labore perferendis saepe? Quae.

VPN (Sanal Özel Ağ)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Aperiam assumenda aut harum in minima minus officia reiciendis! Aperiam aspernatur blanditiis culpa cum cupiditate dignissimos fuga id labore perferendis saepe? Quae.

%100 Yedekli Firewall Cihazları

Cluster mantığıyla çalışan birbiriyle entegre iki firewall donanımı

Yüksek Performanslı Fortigate 1500D

Network işlemcilere sahip donanımsal cihazlar ile performans sorunu yaşamayın

Ülke Bazlı Erişim Engelleme

Dilerseniz sunucunuza sadece Türkiye veya başka bir ülke üzerinden erişilebilmesini sağlayın

Yüksek Firewall Kural Kapasitesi

Her güvenlik duvarı hizmeti için 25 adet kural hakkı ile kompleks filtreleme

Ekonomik Çözüm

Kurumsal ölçekli bir firewall hizmetini ekonomik fiyatlarla bütçeleme imkanı

TIER III Veri Merkezi

Türk Telekom Gayrettepe Veri Merkezi üzerinden kesintisiz yayın

Saldırılardan Korunun!

Kapteyan güvenlik duvarı, saldırılara karşı sizi korur. Bu koruma sonucunda verileriniz güvende, sunucunuz aktif olarak çalışmaya devam edebilir. Verilerinizin güvenliği, işinizin ana parçasıdır. Verilerinizin kaybı ticari zarara sokmadan güvenlik duvarı ile tanışın!

Bu hizmeti almak için aşağıdaki hizmetlerden birine sahip olmalısınız!

Sunucu Barındırma Fiziksel Sunucu Sanal Sunucu Cloud Sunucu

Karar vermekte zorlanıyor musunuz ?

İletişim geçin ve ihtiyacınıza uygun paketi beraber seçelim.

Firewall – Güvenlik Duvarı Hizmeti ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Firewall hizmetimizle ilgili en çok sorulan soruları sizler için yanıtladık. Aklınıza takılan diğer sorular için uzman destek ekibimizle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Firewall Hizmeti Nedir?

Firewall yani güvenlik duvarı hizmeti oluşabilecek tehditlere karşı kurumsal altyapınızı hem donanımsal hem de yazılımsal olarak sunucu veri koruma hizmetidir.

AHangi Firewall Hizmetlerini Sunuyorsunuz?

Sağladığımız firewall hizmetleri arasında Layer 4 Stateless Firewall, Layer 7 Filtreleme ve Ters Proxy Servisi, DDoS atak filtreleme, UDP atak filtreleme, SYN Spoofing atak filtreleme, IPS Firewall hizmeti sayılabilir. Ayrıca saldırı tespiti ve loglama hizmeti de sunmaktayız.

IP Tabanlı Bloklama Yapabilir miyiz?

Kapteyan Firewall hizmeti IP tabanlı sunucu bloklama işlemine olanak tanımaktadır. Engellemeyi tercih ettiğiniz bilgisayar ve sunucular, kurumsal sunucunuza hiçbir şekilde erişim sağlayamaz.

Ülke Bazlı Bloklama Yapabilir miyiz?

Güvenlik duvarı hizmetimiz ile sunucunuza erişmesini istemediğiniz ülkelerden gelen erişimleri engelleyebilirsiniz. Talep etmeniz durumunda sunucunuza sadece Türkiye içerisinden erişim sağlanmasını da sağlayabilirsiniz.

Anti-DDoS Koruması Nasıl Sağlanıyor?

Anlaşmalı olduğumuz Türk Telekom ve yurt dışı operatör tarafından kullanılan ekipman ve internet bant genişliği çift taraflı olarak sağlanmaktadır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında sektörde lider konumunda bulunan en büyük operatörlerle çalışmaktayız. Yurtdışında 2000 Gbps, yurtiçinde ise 320 Gbps kapasite ile Anti-DDoS hizmeti sunuyoruz.

Anti-DDoS Hizmetinin Ücretlendirmesi Nasıl Yapılıyor?

Müşteri odaklı bir fiyat politikası izlediğimiz bu hizmetimizde temiz trafik miktarına göre bir ödeme gerçekleştirirsiniz. Gelen saldırı daha büyük boyutta olsa bile size yansıyacak tutar sunucu hizmetinizin kotası kadar olacaktır. Bu sayede temizlenmiş trafik fiyatının üzerinde bir bedel ödemek zorunda kalmazsınız.

Anti-DDoS Hizmetini Özel İhtiyaçlarımıza Göre Yapılandırabilir miyiz?

Özel ihtiyaçlarınıza göre yapılandırma size özel olarak oluşturulacak Anti -DDoS alt yapısı ile mümkün olmaktadır. Bu hizmetin fiyat bilgisi için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Genel Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları'na ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Domain / Kayıt / Transfer / Yenileme / Geç Yenileme Koşulları

 • 5651 No'lu i̇nternet ortaminda yapilan yayınların düzenlenmesi̇ ve bu yayınlar yoluyla i̇şlenen suçlarla mücadele edi̇lmesi̇ hakkında kanuna uygun olmayan domainler kayıt / transfer edilmez.
 • Firmamız ilgili kurallara uygun olmayan domainleri önceden haber vermeksizin silme hakkını saklı tutar.
 • Domain Kayıt / Yenileme / Transfer işlemleri geri döndürülemeyen işlemlerdir. Ücret iadesi yapılamamaktadır.
 • Süresi dolan .com/.net/.org alan adlarının kullanım hakkı, yenileme işlemiyle uzatılmadığında; yenileme ücretine geçen süreye göre belirlenen gecikme ücreti ilave edilir. Bu süreçte, alan adınızın sizin için tamamen oyun dışı kalmaması adına domain Turhost tarafından belirli bir süre koruma altına alınır. Söz konusu süre domain uzantısına göre 1 ila 36 gün arasında değişmektedir. Alan adınızın süresi dolduğunda yenilenmemesi halinde ilk 4 gün için gecikme ücreti talep edilmez, ancak 5-10 gün aralığı için yenileme ücreti + 2,5$, 11-20 gün aralığı için yenileme ücreti + 4,5 $, 21-30 gün aralığı için yenileme ücreti + 12,5 $, 31-35 gün aralığı için ise yenileme ücreti + 22,5 $ gecikme ücreti talep edilmektedir.
 • Yenileme süresi geçip Redemption Period a giren alan adları uzantısına göre farklılık göstermekle birlikte .com/.net/.org alan adlarında $100 bedel karşılığında kurtarma işlemi yapılabilir.

.tr Ön Kayıt Koşulları

 • Kayıt işlemi TRABİS'e geçiş sonrasında yapılacaktır. Kayıt tarihi TRABİS tarafından duyurulacaktır.
 • İlk gelen alır kuralı geçerli olduğu için %100 domain kayıt garantisi bulunmamaktadır (Farklı bir kayıt kuruluşundan aynı alan adı için daha önce bir başkası tarafından ön sipariş verilmiş olabilir. Bu nedenle herhangi bir alan adı için ön sipariş talebinde bulunmak, o alan adını tahsis ettiğiniz anlamına gelmez).
 • Ön sipariş talebinde bulunulan alan adının kaydedilememesi durumunda ücret iadesi yapılacaktır.
 • BTK/TRABİS/NİC.TR belirli alan adlarının kaydedilmesini engelleyebilir, alan adı kaydedildikten sonra askıya alabilir veya kaydı iptal edebilir. Bu durumda ön sipariş ücreti iade edilir.
 • TRABİS'e geçiş işleminde kurumun kayıt ücretlerinde değişiklik yapacağını bildirmesi durumunda Turhost kayıt öncesinde ücret iadesi yapabilir veya ücret farkını talep edebilir.
 • Belgesiz domain kayıtlarında sahiplik bilgisi kayıttan sonra değişitirilemez. Kayıt öncesinde iletilen bilgilerin doğruluğu kullanıcının sorumluluğundadır.
 • TRABİS'e geçiş öncesinde ön sipariş talebinde bulunulan alan adının bir başkası tarafından belgeli olarak kaydedilmesi durumunda Turhost ücret iadesi yapar.
 • Turhost herhangi bir neden göstermeksizin ön sipariş işlemini ücret iadesi yaparak iptal edebilir.
 • TRABİS'e geçiş öncesi kayıtların açılmasına son 1 gün kalana kadar siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ön sipariş talebinde bulunulan alan adı için, genel kayıt dönemi başladıktan sonra cayma veya iade söz konusu değildir.
 • Domainin kaydedilmesi durumunda ücret iadesi yapılamamaktadır.

Taksitli Ödeme Seçenekleri

 • Taksit tutarı ve taksitten doğan vade farkı; banka ve kredi kartlarına göre farklılık gösterebilir.
 • Turhost taksitlendirme seçenekleri bankanızın sağlamış olduğu taksitli kartlarda geçerlidir.
 • Taksitli ödemeleriniz için Bonus, Axess, Maximum ve World kart kullanabilirsiniz.
 • Turhost ödemelerinin taksitlendirilmesi; 12 aya varan taksit seçeneklerini kapsar. Dilerseniz 2, 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsiniz.