.TR ALAN ADLARINDA ÖN SİPARİŞLE BELGESİZ KAYIT DÖNEMİ BAŞLADI

.com.tr, .net.tr ve .org.tr alan adlarını belgesiz kayıt edebilirsiniz!

Biz sizi arayalım?

SSL Sertifikaları

SSL Sertifikası hizmeti ile hem sitenizi hem de müşterilerinizi koruyun. Web sitenizi dışardan gelebilecek veri saldırılarına karşı güvence altına alırken marka itibarınızı ve SEO derecenizi yükseltin.

Google'da Yükselin

Web sitelerinizi taşıyalım

Trafiğinizi Arttırın

Haftalık olarak yedeklenir.

Hızlı Kurulum

Tek tık ile ücretsiz SSL kurun!

7/24 Teknik Destek

Bir tık uzağınızdayız!

Marka Sertifika Adı Kurulum Subdomain Desteği Garanti Fiyat  
+ Sectigo SSL

Sectigo Positive SSL

2048-bit
Anında
Yok
10.000 $
₺88.95 TRY Aylık
Sipariş Ver
+ Sectigo SSL

Sectigo Essential SSL

2048-bit
Anında
Yok
10.000 $
₺88.95 TRY Aylık
Sipariş Ver
+ Sectigo SSL

Sectigo Positive SSL Wildcard

2048-bit
Anında
Var
10.000 $
₺556.38 TRY Aylık
Sipariş Ver
+ Sectigo SSL

Sectigo Essential SSL Wildcard

2048-bit
Anında
Var
1.750.000 $
₺88.95 TRY Aylık
Sipariş Ver
+ Sectigo SSL

Sectigo EV SSL

2048-bit
Belge Gerektirir
5 - 15 İş Günü
Yok
1.750.000 $
₺719.58 TRY Aylık
Sipariş Ver
+ Rapid SSL

Rapid SSL Standart

2048-bit
Anında
Yok
10.000 $
₺81.53 TRY Aylık
Sipariş Ver
+ Rapid SSL

Rapid SSL Wildcard

2048-bit
Anında
Var
10.000 $
₺740.73 TRY Aylık
Sipariş Ver
+ GeoTrust SSL

GeoTrust QuickSSL Premium

2048-bit
30 Dakika
Yok
500.000 $
₺385.76 TRY Aylık
Sipariş Ver
+ GeoTrust SSL

GeoTrust True BusinessID

2048-bit
1 -3 İş Günü
Yok
1.250.000 $
₺385.76 TRY Aylık
Sipariş Ver

SSL Sertifikası Hizmetli ile Güvenilir Siteler

Veri hırsızlığına karşı alınacak önlemler tüm web sitesi yöneticilerinin dikkate alması gereken bir konudur. Sitenizin güvenliği için en önemli ve en etkili unsurların başında ise SSL sertifikaları gelmektedir.

SSL sertifikaları web sitenizdeki önemli verileri şifreleyerek güvence altına alır. Bu sayede kötü niyetli kişiler için bu veriler kullanılamaz hale gelir. Verilerin gizlenmesi sitenizin tarayıcılarda “Güvenli” olarak işaretlenmesini sağlar. Herhangi bir SSL sertifikasına sahip olmayan siteler ise tarayıcılar tarafından “Güvenli değil” olarak işaretlenir.

Gelişmiş Antispam teknolojisi sayesinde spam ve virüslerden maksimum düzeyde korunursunuz. Sürekli güncellenen veritabanı sayesinde %99 oranında korunar, değerli vaktinizi maillerinize ayırırsınız.

 • Markanızın Prestijini Tehlikeye Atmayın
 • SEO Derecenizi Yükseltin
 • Satışlarınızı ve Ziyaretçi Sayınızı Arttırın
 • Online ve Mobil Ödemelerde Güven Sağlayın
 • Hem Müşterilerinizi Hem Kendinizi Koruyun
 • Arama Motorlarında Üst Sıralara Yükselin

SSL Sertifikası Tüm Özellikler!

Google'da yükselmenin, daha fazla kelimede sıralama kazanmanın ve ziyaretçi sayısını arttırmanın en önemli kriterlerinden biri SSL Sertifikasıdır.

Güçlü Şifreleme ile En İyi Koruma!

128/256 bit şifleme özelliği ile web siteinizden yapılan tüm veri işlemleri şifrelenerek, kötü amaçlı kişilerin verilerinize ulaşmasını engeller.

Organik Trafiğinizi Arttırın!

Web siteinizin Google organik arama sonuçllarında yükselmesini sağlayarak, organik trafiğinizin artmasına yardımcı olur.

Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu!

Comodo SSL, tüm tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışır. Tarayıcı kaynaklı güvenlik sorunları yaşamanızı önleyerek, tüm kullanıcılar için aynı güvenliği sağlar.

Site Güvenlik Mührü!

Site mühürü web sitenizin güvenilirliğinin, sertifikayı üreten firmanın (belirli koşullar dahilinde) garantisi altında olduğunu ifade eder.

Tüm Bankalarla Uyumlu!

Sanal POS hizmeti veren tüm bankalar ve ödeme sistemleri ile uyumlu SSL Sertifikası ile hemen e-ticarete başlayın.

Hemen Kurulum!

Kapteyan'da barınan web siteleri için otomatik kurulum sayesinde dakikalar içinde SSL Sertifikanızı kullanmaya başlayın.

Karar vermekte zorlanıyor musunuz ?

İletişim geçin ve ihtiyacınıza uygun paketi beraber seçelim.

SSL Sertifikası Sık Sorulan Sorular

SSL Sertifikası hizmeti üzerine en çok sorulan soruları sizler için yanıtladık. Bu hizmet ile ilgili merak ettiğiniz diğer konularda uzman destek ekibimiz memnuniyetle size yardımcı olacaktır.

SSL Nedir?

Bir güvenlik protokolü olan SSL web siteleri üzerinden gerçekleşen veri transferi işlemlerini şifreleyerek koruma altına alır. Şifrelenen verileri deşifre etme işlemini yalnızca doğru sunucu gerçekleştirebilir.

SSL Sertifikası nasıl alınır?

SSL sertifikası almak için öncelikle tercih ettiğiniz sertifikanın yanında bulunan satın al butonuna tıklayın. Ardından açılan sayfada fatura gönderimi ve kurulum desteği seçeneklerinden size uygun olanları seçin. CSR kodu, doğrulama maili ve alan adı kısımlarına doğru bilgileri yazdıktan sonra “Devam et” butonuna tıklayın ve ödemenizi tamamlayın. İhtiyaç duyduğunuz her aşamada destek ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Wildcard SSL ürünlerinin farkı nedir?

Wildcard SSL ürünleri ile web sitesinin alt alan adlarındaki veri transferleri de koruma altına alınmaktadır.

CSR kodu nasıl oluşturulur?

cPanel kullanan barındırma hizmetinde CSR kodu oluşturmak için öncelikle hostinginizin kontrol panelinde SS/TLS kısmına giriş yapın. Ardından “Sertifika İmza İstekleri” yazan kısma tıklayın. Bu aşamada karşınıza bir form çıkacaktır. Form alanını doldurduktan sonra “oluştur” butonuna tıklayarak CSR kodunuzu oluşturabilirsiniz.

SSL kurulumu nasıl yapılır?

SSL sertifikasının kurulumunu tamamlayabilmek için CSR kodunun karşılığı SSL Key, SSL sağlayıcınızdan alınmalıdır. Bu aşamanın ardından cPanel’de SSL/TLS bölümüne giriş sağlayıp Sertifikalar (CRT) bölümünü seçmeniz gerekir. Sertifikanızın CRT kodunu buradaki boş alana girip yükle butonuna tıkladıktan sonra SSL sertifikanız kurulmuş olacaktır. Tercih etmeniz halinde uzman destek ekibimiz SSL kurulumunuzu ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Genel Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları'na ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Domain / Kayıt / Transfer / Yenileme / Geç Yenileme Koşulları

 • 5651 No'lu i̇nternet ortaminda yapilan yayınların düzenlenmesi̇ ve bu yayınlar yoluyla i̇şlenen suçlarla mücadele edi̇lmesi̇ hakkında kanuna uygun olmayan domainler kayıt / transfer edilmez.
 • Firmamız ilgili kurallara uygun olmayan domainleri önceden haber vermeksizin silme hakkını saklı tutar.
 • Domain Kayıt / Yenileme / Transfer işlemleri geri döndürülemeyen işlemlerdir. Ücret iadesi yapılamamaktadır.
 • Süresi dolan .com/.net/.org alan adlarının kullanım hakkı, yenileme işlemiyle uzatılmadığında; yenileme ücretine geçen süreye göre belirlenen gecikme ücreti ilave edilir. Bu süreçte, alan adınızın sizin için tamamen oyun dışı kalmaması adına domain Turhost tarafından belirli bir süre koruma altına alınır. Söz konusu süre domain uzantısına göre 1 ila 36 gün arasında değişmektedir. Alan adınızın süresi dolduğunda yenilenmemesi halinde ilk 4 gün için gecikme ücreti talep edilmez, ancak 5-10 gün aralığı için yenileme ücreti + 2,5$, 11-20 gün aralığı için yenileme ücreti + 4,5 $, 21-30 gün aralığı için yenileme ücreti + 12,5 $, 31-35 gün aralığı için ise yenileme ücreti + 22,5 $ gecikme ücreti talep edilmektedir.
 • Yenileme süresi geçip Redemption Period a giren alan adları uzantısına göre farklılık göstermekle birlikte .com/.net/.org alan adlarında $100 bedel karşılığında kurtarma işlemi yapılabilir.

.tr Ön Kayıt Koşulları

 • Kayıt işlemi TRABİS'e geçiş sonrasında yapılacaktır. Kayıt tarihi TRABİS tarafından duyurulacaktır.
 • İlk gelen alır kuralı geçerli olduğu için %100 domain kayıt garantisi bulunmamaktadır (Farklı bir kayıt kuruluşundan aynı alan adı için daha önce bir başkası tarafından ön sipariş verilmiş olabilir. Bu nedenle herhangi bir alan adı için ön sipariş talebinde bulunmak, o alan adını tahsis ettiğiniz anlamına gelmez).
 • Ön sipariş talebinde bulunulan alan adının kaydedilememesi durumunda ücret iadesi yapılacaktır.
 • BTK/TRABİS/NİC.TR belirli alan adlarının kaydedilmesini engelleyebilir, alan adı kaydedildikten sonra askıya alabilir veya kaydı iptal edebilir. Bu durumda ön sipariş ücreti iade edilir.
 • TRABİS'e geçiş işleminde kurumun kayıt ücretlerinde değişiklik yapacağını bildirmesi durumunda Turhost kayıt öncesinde ücret iadesi yapabilir veya ücret farkını talep edebilir.
 • Belgesiz domain kayıtlarında sahiplik bilgisi kayıttan sonra değişitirilemez. Kayıt öncesinde iletilen bilgilerin doğruluğu kullanıcının sorumluluğundadır.
 • TRABİS'e geçiş öncesinde ön sipariş talebinde bulunulan alan adının bir başkası tarafından belgeli olarak kaydedilmesi durumunda Turhost ücret iadesi yapar.
 • Turhost herhangi bir neden göstermeksizin ön sipariş işlemini ücret iadesi yaparak iptal edebilir.
 • TRABİS'e geçiş öncesi kayıtların açılmasına son 1 gün kalana kadar siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ön sipariş talebinde bulunulan alan adı için, genel kayıt dönemi başladıktan sonra cayma veya iade söz konusu değildir.
 • Domainin kaydedilmesi durumunda ücret iadesi yapılamamaktadır.

Taksitli Ödeme Seçenekleri

 • Taksit tutarı ve taksitten doğan vade farkı; banka ve kredi kartlarına göre farklılık gösterebilir.
 • Turhost taksitlendirme seçenekleri bankanızın sağlamış olduğu taksitli kartlarda geçerlidir.
 • Taksitli ödemeleriniz için Bonus, Axess, Maximum ve World kart kullanabilirsiniz.
 • Turhost ödemelerinin taksitlendirilmesi; 12 aya varan taksit seçeneklerini kapsar. Dilerseniz 2, 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsiniz.